31 марта 2015, 20:43

Як зекономити на купівлі меблів: поради експертів і покупців

Замовивши комплектуючі для меблів, можна не лише самостійно спроектувати майбутній комод, диван чи кухню, а й значно заощадити,йдеться у сюжеті Сніданок з 1+1.

Наприклад, бухгалтер Надія два роки тому переїхала до столиці у нову однокімнатну квартиру, аби допомагати своїм синам, які навчаються та працюють у Києві.Жінка витратила чималу суму коштів на ремонт і облаштування нового помешкання. Вона прискіпливо обирала кухню, бо вважає, що та має бути недорогою та  красивою.

Таким чином, для заощадження жінка вирішила зробити індивідуальне замовлення комплектуючих для кухні. "Вирішили зекономити 3-4, можливо і 5 тисяч гривень. Запропонували дуже багато нового, навіть те, що ми не планували ", - розповіла вона.

Також Надія не витрачала кошти на додаткові дрібнички. "Ми брали те, що простіше, тому що із доводчиками значно дорожче", - зазначила вона.

Cвоєю чергою, начальник виробництва меблевої компанії Максим Кужелєв стверджує, щоб зекономити більше, клієнт може зібрати меблі самостійно з готових комплектуючих. Для цього необхідно мати час і мінімальний комплект інструментів.За його словами, уже за 10 днів від моменту замовлення можна отримати всі комплектуючі та заощадити мінімум 30% сімейного бюджету.

За підрахунками середньої вартості комплектуючих, залежно від розміру меблів, обраної фурнітури та матеріалу з якого вони будуть виготовлені, комплектуючі для комоду обійдуться від 1 100 грн до 2 500 грн, для спального ліжка - від 2 500 до 10 тисяч грн, для кухні - від 8 тисяч до 20 тисяч грн.

Источник: ТСН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store