9 марта 2016, 19:51 • Вікторія Левченко

Єврокомісія запропонувала ввести безвізовий режим для Грузії

КИЇВ. 9 березня. УНН.Єврокомісія прийняла позитивне рішення щодо безвізового режиму для Грузіїа стосовно України це питання поки що відкладено. Про це заявив член Єврокомісії з питань внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос, передаєУННз посиланням наZN.UA.

Європейська комісія запропонувала Раді ЄС та Європарламенту включити Грузію в список країн, громадяни яких можуть подорожувати до Шенгенської зони без візи.

"Сьогоднішня пропозиція визнає зусилля грузинської влади провести далекосяжні і складні реформи, які мають значний вплив на верховенство права і систему правосуддя. Я дуже задоволений досягнутим прогресом, і я сподіваюся, що Європейський парламент і Рада ЄС приймуть нашу пропозицію в самий найближчий час", - сказав Д.Аврамопулос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грузія розраховує на безвізовий режим з ЄС до кінця червня 2016 року

Він пояснив, що після того, як пропозиція буде схвалена Європарламентом і Радою ЄС, громадянам Грузії з біометричними паспортами більше не доведеться отримувати візи при поїздках на термін до 90 днів в Шенгенську зону.

Безвізовий режим буде застосовуватися до всіх держав-членів ЄС, виключаючи Ірландію та Велику Британію, а також чотири асоційовані країни Шенгенської зони - Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

Источник: УНН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store