1 апреля 2015, 05:23 • Ольга Жалдак

В окупованому Криму стартує призов до армії

КИЇВ. 1 квітня. УНН.В окупованому Криму розпочинається перший після анексії призов до армії, повідомляєУННз посиланням наТАСС.

За даними Міноборони РФ, всього в період з квітня по липень у війська відправляться служити близько 500 жителів Криму і Севастополя. Заклик не торкнеться тільки жителі півострова, які вже відслужили або звільнені від призову в Україні.

Як повідомили у військовому комісаріаті Криму, все призовники залишаться проходити службу на території Кримського півострова.
У зв'язку з початком весняного призову в Севастополі з 1 квітня почнуть роботу два призовних пункту і 10 муніципальних призовних комісій. Дві третини призваних у місті відправляться служити в частині Чорноморського флоту.

"Решта служитимуть в частинах центрального підпорядкування Південного військового округу, але теж в адміністративних межах Севастополя", - повідомив військовий комісар Севастополя Валерій Вишняков.

Нагадаємо, ганіше так званий глава Криму С.Аксьонов повідомив, що всього за 2015 рік на строкову службу в Криму будуть покликані від двох до п'яти тисяч осіб.

Источник: УНН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store