9 марта 2016, 20:18 • Вікторія Левченко

Тегеран запропонував Україні співпрацювати в будівництві ТЕС

КИЇВ. 9 березня. УНН.Іран висловив готовність співпрацювати з Україною в електроенергетиці. Про це заявив міністр енергетики ісламської республіки Хамід Чітчіан за підсумками переговорів в Тегерані з віце-прем'єр-міністр регіонального розвитку України Геннадієм Зубко і міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишин, передаєУННз посиланням наТАСС.

"Іран та Україна можуть розширювати двостороннє співробітництво не тільки в оновленні застарілих електростанцій, а й в реалізації проектів підвищення якості напруги електричних мереж, в проектах будівництва електростанцій, паросилових установок. Такі напрямки в області енергетичної співпраці з Києвом(Україною - ред.) очолюють список пріоритетів ", - наводить слова іранського міністра сьогоднішня газета Financial tribunes.

За словами Х.Чітчіана, "для українських підприємств є хороші можливості з виробництва силових трансформаторів у співпраці з іранськими фахівцями і придбання трансформаторів у виробників ІРІ, що відрізняються високою якістю і розумною ціною".

Іранський міністр вважає, що для обох сторін було б привабливим створення спільних підприємств по переобладнанні електростанцій, що працюють на газі, в ТЕС, що використовують комбіновані види палива.

Нагадаємо, 8 березнявіце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко сподівається, що 2016 рік має стати роком інтенсифікації відносин між Україною та Ісламською Республікою Іран у політичній, торговельно-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Источник: УНН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store