31 березня 2015, 00:25

Інвестиційний фонд, який колись очолювала Яресько, виділить Україні 30 мільйонів доларів

"Із допомогою нової програми вартістю 30 мільйонів доларів у співпраці з Мінекономрозвитку України фонд буде надавати необхідну допомогу для вирішення нагальних потреб України в трьох сферах. По-перше, фонд буде надавати технічну допомогу міністерству для розробки політики сприяння експорту, проведення тренінгів та надання консультацій щодо побудови інститутів і практичну допомогу українським підприємцям у пошуку нових експортних ринків та виходу на них. По-друге, фонд сприятиме розвитку економічного лідерства шляхом стипендій на навчання, тренінгів, ділових та академічних обмінів та інновацій у сфері бізнесу і в бюджетній сфері. По-третє, фонд буде надавати пільгові кредити, за допомогою яких будуть створюватися нові робочі місця і можливості для підприємств, які займаються вирішенням соціальних питань", - заявила Джонсон.

Крім того, за її словами, фонд буде об'єднувати зусилля органів місцевої влади і бізнес-співтовариств задля покращення надання послуг найуразливішим верствам населення, одночасно підтримуючи малий і середній бізнес.

"Ми допоможемо компаніям, що створюватимуть робочі місця для незахищених верств громадян - біженців, ветеранів АТО, кримських татар та інших груп людей", - підкреслив Айварас Абромавичус.

WNISEF - фонд із капіталом у розмірі 150 млн доларів США, що інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. Доходи від прямих інвестицій WNISEF у розмірі від 1 млн до 10 млн доларів США використовуються, головним чином, для реструктуризації та розширення бізнесу його портфельних компаній. З моменту свого заснування WNISEF інвестував приблизно 168 млн доларів США у цілу низку підприємств, що мають значний досвід у виробництві споживчих товарів, будівельних матеріалів, упаковки, у сфері роздрібної торгівлі та фінансових послуг.

Управління WNISEF здійснює незалежна Рада директорів, що складається з провідних представників ділових кіл США. WNISEF був створений за рішенням Конгресу США і фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Нагадаємо, майже десять років у WNISEF працювала нинішній міністр фінансів України Наталія Яресько. П'ять років вона очолювала цей фонд.

Розпочинаємо тиждень з гарних новин!Сьогодні Міністр Абромавичус, голова агенства USAID Ukraine Джед Бартон та голова ...

Джерело: ТСН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store