31 марта 2015, 00:24

Нові заборони у Facebook: табу на фото жіночих грудей та описи статевого акту

Зміни представлені у вигляді розширеної версії "Норм спільноти", яка поки не з'явилася в російській версії, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Financial Times.

Зокрема, на додачу до вже заборонених матеріалів в "чорний список" внесені зображення жіночих грудей (при цьому компанія уточнює, що до таких не належать фотографії грудного годування і зображення на підтримку жінок, які перенесли мастектомію), словесні описи статевого акту, оброблені в фоторедакторі фотографії, спрямовані на приниження людини, а також відео з актами фізичного насильства.

Слід зазначити, що фільтрацією контенту в Facebook займаються сотні співробітників по всьому світу, які реагують виключно на повідомлення користувачів про неналежні матеріали.

Крім того, у понеділок компанія також розкрила інформацію про запити спецслужб різних країн світу щодо розголошення даних користувачів. Так, у другій половині 2014 багато західних країн послали менше запитів, ніж у попередні шість місяців. Наприклад, США направили 14274 запитів, з яких 79 % були задовільнені Facebook.

Источник: ТСН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store