31 марта 2015, 00:25

NASA розробила роботизовану руку, яка створить для Місяця супутник

Роботизована рука дозволить NASA захистити людей від падіння астероїдів. Організація випробовує методи, які допоможуть відкинути астероїд назад у Космос, якщо він летітиме у бік Землі.

Згідно із планом, NASA висадить роботизовану руку на достатньо великий астероїд, на поверхні якого схопить валун та перенесе його на орбіту Місяця, звідки і досліджуватиме частину астероїда. Обрати необхідний астероїд організація планує в 2019 році, а космічний корабель разом із роботизованою рукою висадиться на нього роком пізніше. Після цього астронавти полетять на орбіту Місяця, щоб досліджувати астероїд та збирати зразки для вивчення.

"Можливість схопити валун матиме прямий вплив на планування майбутніх польотів людей у далекий Космос і почати нову еру космічних польотів", - прокоментував представник NASA Роберт Лайтфут.

На думку NASA, ця технологія буде ще одним кроком до потенційної висадки на Марсі. "Астероїди – це гаряча тема. Не тільки тому, що вони становлять загрозу для Землі, але й тому, що вони мають наукове значення та є ще одною для запланованої місії NASA на шляху до Марсу", - пояснив директор із планетології Джим Грін. Наразі NASA готується продемонструвати багато інших технологій, які людина використовуватиме на Марсі.

Источник: ТСН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store