31 марта 2015, 00:24

Microsoft дозволить піратські операційки безкоштовно оновити до Windows 10

"Ми дозволимо оновити Windows 10 всі придатні для цього комп'ютери, як з ліцензованою, так і з піратською версією ОС", - зазначив Мейєрсон.

Як зазначає видання, акція насамперед спрямована на китайський ринок, де неліцензійні копії Windows встановлені на три чверті комп'ютерів, тобто на сотні мільйонів машин. Тим не менш Мейєрсон не прояснив, чи буде доступне безкоштовне оновлення в усьому світі, не тільки в Китаї.

Крім цього компанія Microsoft підтвердила, що міжнародний реліз Windows 10 відбудеться вже влітку 2015 року, що нетипово для компанії, яка зазвичай запускає свої операційні системи восени.

У січні корпорація оголосила, що до Windows 10 зможуть безкоштовно оновитися користувачі ліцензійних Windows 7 та Windows 8. Microsoft стверджує, що має намір покривати втрачений прибуток за рахунок зростання продажів своїх продуктів на зразок пакета Office.

18 березня Microsoft також пішла й на інший безпрецедентний крок - оголосила про випуск спеціальної версії Windows 10, яку просунуті користувачі смартфонів Xiaomi зможуть встановити замість Android.

Источник: ТСН

Теги WINDOWS MICROSOFT

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store