31 березня 2015, 04:48 • Ольга Жалдак

Лідери країн Веймарського трикутника вимагають нової статегії безпеки в Європі

КИЇВ. 31 березня. УНН.Міністри оборони країн Веймарського трикутника (Польща, Німеччина, Франція) вимагають перегляду та оновлення європейської стратегії безпеки. Глави оборони трьох держав адресували спільний лист голові дипломатії Європейського Союзу Федеріці Моґеріні, передаєУННз посиланням на "Польське радіо".

Німецька міністр оборони Урсула вон дер Ляєн звернула увагу, що діючій стратегії вже 10 років, тому її треба змінити відповідно до нових політичних викликів у сфері безпеки. Фон дер Ляєн зазначила, що міністри оборони Веймарського трикутника хочуть здійснити значний внесок у вироблення цієї стратегії. Вона також додала, що у кризових ситуаціях Європа втрачає дуже багато часу. На її думку, хорошим вирішенням могло б стати використання у таких випадках європейських бойових груп.

У свою чергу польський міністр оборони Томаш Сємоняк підкреслив, що Європа, як ніколи, потребує оборонної співпраці Польщі, Німеччини та Франції. За його словами, кризи навколо кордонів Європи, зокрема українська криза, вимагають цілком нового виду активності.

Міністри запевнили, що розвиток оборонних структур ЄС не суперечить нормам НАТО, натомість, лише доповнює їх.

Це була перша зустріч міністрів оборони Веймарського трикутника від 2006 року.

Джерело: УНН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store