31 березня 2015, 00:24

Касперський "зливає" дані спецслужбам РФ - Bloomberg

Зокрема, видання посилається на інформацію, отриману від нинішніх та колишніх працівників компанії.

За їхніми словами, з 2012 року "Лабораторію Касперського" покинули високопоставлені менеджери, на місце яких у багатьох випадках прийшли люди, які мають тісні зв'язки з російськими військовими або розвідувальними структурами. Деякі з них використовують інформацію про 400 млн клієнтів компанії, допомагаючи ФСБ.

Також інсайдери розповіли, що Євген Касперський, сам колишній співробітник КДБ, щотижня ходить в баню разом зі співробітниками російських спецслужб. До того ж до них часто приєднується заступник голови компанії з юридичних питань Ігор Чекунов, який є ключовою особою із взаємодії з урядом Росії.

Водночас, за словами представника "Лабораторії Касперського" Сари Кіцос, раніше Чекунов працював в прикордонному управлінні КДБ, а потім служив у поліції.

Своєю чергою Касперський звинуватив у брехні агентство Bloomberg.

"По-перше, третина статті - чисто достовірні, публічні факти, які можна перевірити у нас на веб-сайті, в наших відкритих звітах та інших публічних документах, - написав він. - По-друге, що було дуже дивно (це ж Блумберг!). Значна частина матеріалу - неправда. Відверта брехня", - наголосив засновник компанії у своєму блозі.

Так, викладені матеріали він назвав "домислами, припущеннями, висновками, заснованими на невірній інформації і хибно витлумаченими".

"Я ходжу в баню (коли в Москві), ми звільняємо менеджерів (та у якій компанії цього не буває?), багато хто в компанії говорять російською (на жаль, це генетичний огріх), наш юрдиректор служив у 18 років на кордоні, все", - зазначив Касперський.

Джерело: ТСН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store