31 березня 2015, 00:25

Економіка РФ летить у бетонну стіну – російський фінансист

"Не має значення, що говорить Путін. За багато років я не почув від Путіна жодного правдивого слова. Навіть якщо не буде посилення санкцій, вже зараз російська економіка летить у бетонну стіну. Розмови про те, що економічні показники припинили падіння, що економіка Росії починає відновлюватися – брехня. За кілька місяців у Росії почнеться продовольча криза. Імпортери збанкротують через девальвацію рубля", - наголосив Рабинович.

За його словами, дуже скоро у Росії почнеться також дефіцит продуктів, безробіття та банкрутство компаній, зокрема, транспортних та складських.

"Виробники припинили постачання продуктів. Для прикладу, в деяких торгових мережах асортимент сиру впав на 60-70%, а деякі найменування товарів узагалі скоротилися на 80-90%. Маємо у Росії двозначну продуктову інфляцію, але руйнується сама інфраструктура міжнародної торгівлі. Вже у травні-червні ми побачимо реальний дефіцит продовольчих товарів. Криза зачепить й інші сфери, я передбачаю банкрутство компаній, безробіття", - додав російський фінансист.

Джерело: ТСН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store