31 марта 2015, 18:44 • Юлія Шрамко

Двоє фігурантів у справі Б.Нємцова звернулися за допомогою до Комітету проти катувань

КИЇВ. 31 березня. УНН.Фігуранти справи про вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова Заур Дадаєв і Тамерлан Ескерханов звернулися за допомогою до Комітету проти катувань. Про це йдеться у повідомленні на сайті комітету, передаєУНН.

"Юристи московського відділення Комітету проти тортур, за допомогою до яких звернулися фігуранти справи про вбивство Бориса Нємцова Тамерлан Ескерханов і Заур Дадаєв, змушені констатувати, що Слідчий комітет Росії досі не здійснив ніяких ефективних дій з перевірки скарг підозрюваних на незаконний фізичний вплив з боку співробітників правоохоронних органів. Більше того, слідчий Краснов продовжує чинити перешкоди адвокату Губіну, який два тижні не може потрапити до свого довірителю Дадаєву в слідчий ізолятор "Лефортове”, — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, все це, на думку правозахисників, штучно створює напруженість навколо справи.

За словами обвинувачуваних, проти них були застосовані незаконні методи впливу. Т.Ескерханов поскаржився на те, що люди, що проводили його транспортування в Басманний суд, фотографували його роздягненим, підпалювали його бороду і били. З.Дадаєв теж поскаржився на тортури. Він заявив, що його морили голодом і катували струмом, вимагаючи зізнатися у вбивстві.

Б.Нємцов був убитий в центрі Москви пізно ввечері 27 лютого. За звинуваченням у причетності до вбивства політика заарештовано п’ять осіб.

Источник: УНН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store