31 марта 2015, 00:25

Британка знайшла свою біологічну маму аж у Шрі-Ланці після 18-річної розлуки

Поппі Роял познайомилася зі своєю біологічною мамою після 18 років розлуки. Коли Поппі було кілька місяців, її всиновили британці Кліф та Дженні Роял, які забезпечили дівчині максимально комфортне життя. Проте прийомні батьки ніколи не приховували, що вдочерили Поппі: дівчина завжди знала, що походить зі Шрі-Ланки.

Прилетівши на Шрі-Ланку, дівчина познайомилася із  місцевим чоловіком, який розумів англійську та допоміг їй із перекладом. Після п'ятигодинної подорожі до віддаленого села Поппі ввійшла в один із будинків, а маленька зростом жінка кинулася до неї уся в сльозах. "Вона обійняла мене. Це була моя біологічна мама. Це був дуже емоційний момент. Такий, який я не змогла б розділити із своєю власною матір'ю, але це те, що я мусила зробити сама", - описує свої емоції дівчина від зустрічі із біологічною матір'ю.

Жінка на ім'я Калінга розповіла, що змушена була віддати дитину на всиновлення, тому що її чоловік-алкоголік помер, а вона мусила самотужки забезпечувати ще двох дітей. "Калінга завжди думала, чи побачить мене знову. Кожного разу, коли британська пара із дитиною зі Шрі-Ланки приїжджала на плантацію, вона цікавилася, чи це не я", - розповідає Поппі.

Дівчині також вдалося познайомитися зі своїми сестрами, які пам'ятають, як доглядали за Поппі ще до її всиновлення.

Наразі дівчина спілкується зі своєю новою родиною через соціальні мережі та сподівається разом із прийомними батьками ще раз відвідати біологічну маму.

Источник: ТСН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store