31 березня 2015, 00:25

4 економічні новини: курси валют, зросла середня зарплата та основні способи економії електрики

КУРСИ ВАЛЮТ

ВАРТІСТЬ БЕНЗИНУ

Літр бензину категорії А-95 у середньому по Україні коштує 21,70 грн. Залежно від заправок найвища ціна на це пальне складає 23,89 грн. А от найдешевше літр А-95 обійдеться у 19 з половиною гривень. Середня ціна дизельного пального сьогодні складає 21,17. За один літр газу на заправках просять 10,30 грн.

ЗРОСЛА СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА

Середня зарплата в Україні зросла на п'ять з лишком відсотків і тепер становить 3633 гривні. Такі дані оприлюднили в Державній службі статистики. Найвищий рівень зарплат зареєстрований у Києві. В середньому в столиці отримують понад 6 тис. грн. Найменші зарплати отримують у Тернопільській області – у середньому 2547 грн.

5 СПОСОБІВ ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРИКИ

Експерти радять п'ять способів, як зекономити на дорогій електроенергії. Перш за все, варто замінити звичайні лампи на енергозберігаючі. По-друге – завжди вимикати телевізори, комп'ютери та іншу техніку з мережі. Адже вона споживає енергію, навіть коли не працює. Третє правило - регулярно витирати пилюку із плафонів, тоді світла у помешканні буде більше. А ще, радять спеціалісти, зменшити кількість подовжувачів у квартирі та обирати економічний режим роботи пральної машини. Нагадаємо, підвищення тарифів на електроенергію відбудеться вже з 1 квітня. Післязавтра також здорожчає газ і теплопостачання.

Джерело: ТСН

Быстро и удобно заказать такси в Киеве и пригороде Вы можете на нашем сайте

Вы мобильный пользователь? Скачивайте приложение для Вашего смартфона на AppStore, Google Play или Windows Phone Store